regenerace

Regenerace

Moderní sportovní tréninkové centrum se neobejde bez kvalitní regenerace.

IMG_20201209_140155

V NTC je k dispozici profesionální hydromasážní vana BTL-3000 Sandea Deluxe, vana která pomáhá zlepšit krevní oběh a prokrvit orgány a svaly. Mírní svalové křeče, urychluje proces regenerace organismu a působí blahodárně na celý pohybový aparát. Vana je vybavena optimálně umístěnými výkonnými tryskami které dokáží zastat mnoho terapeutických a regeneračních procedur.

Podobné účinky má také infrasauna jenž je součástí. Pravidelné používání infrasauny pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovaskulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace.
Do naší infrasauny se pohodlně vejdou až 4 sportovci.

1_Stepanova_infra_sauna_5837
1_Tomanova_lymfo_masaz_5821

Regenerace sportovců se neobejde bez služeb masérů a fyzioterapeutů. Ti mají v NTC k dispozici komfortní prostor vybavený profesionálním vybavením. O pohodlí se starají elektricky polohovatelné lehátka s nastavitelnými výškami všech částí těla. Lehátka dopřávají komfort jak pacientovi tak i terapeutovi. Využít lze u nás ale i Lymfodrenáž neboli lymfatickou masáž která se využívá při léčbě otoků jakéhokoliv původu. Lymfatická drenáž působí na lymfatický systém, který je tvořen mízními cévami a uzlinami. Přístrojová lymfodrenáž stlačuje končetinu a vyvolává tlakové vlny, které se snaží obnovit jak lymfatický, tak žilní systém